Увага! Конкурс від KSF, журналу “Деньги плюс” до Дня Святого Валентина !!

Сім’я Kishe спільно з редакцією журналу «Деньги плюс» дарує подарунки до Дня святого Валентина!

Андрій та Оксана Kishe – пара, яка дбайливо зберігає свою любов роками.

Андрій – відомий український співак, телеведучий, шоу-мен і продюсер. Його дружина Оксана – власниця успішної онлайн-кондитерської. Молоді люди відбулися не тільки в професійній діяльності – щаслива сім’я виховує двох чудових доньок. А тривалості їх союзу можна тільки позаздрити – вони разом вже 21 рік!

Сім’я Kishe надихає багато пар своїм щастям. Ось уже не перший рік вони дарують свої солодкі подарунки від власної кондитерської   KSF – KsuSweetsFactory.

Ми вирішили приєднатися до цієї традиції і провести спільний конкурс!

Напишіть історію свого знайомства і до 12-го лютого надішліть її до нас в редакцію

на пошту: valentinesday@dengi-info.com.

Шляхом голосування ми виберемо дві пари переможців:

1-е місце займе та пара, чия історія знайомства вразить сім’ю Андрія Kishe та Шеф-редактора «Деньги Плюс» Ельвіру Гаврилову. Ми опублікуємо вашу історію в березневому номері видання «Деньги Плюс» і на власних інтернет-ресурсах журналу. Крім цього, ви отримаєте фотосесію в романтичній обстановці, а Андрій Кіше особисто вручить вам свій солодкий подарунок і запрошення на вечерю в одному з кращих закладів міста!

2-е місце ” приз глядацьких сімпатій” очікує на пару, чия історія набере найбільше “+” на нашому сайті: http://www.dengi-info.com/. Ваша історія також буде опублікована в березневому номері журналу і на власних інтернет-ресурсах журналу. Крім цього, ви отримаєте святкову фотосесію з готовими образами від дизайнера Ельвіри Гаврилової та ніч у одном з готелів столиці!

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *