Вітаю друзі! Вітаю Тернопіль! 21 жовтня запрошую Вас на наш акустичний концерт в дуже красиве і улюблене багатьма з вас місце, з прекрасним краєвидом на місто та озеро The River Premium Club ! Ми підготували нове звучання відомих пісень а також декілька прем’єр. Ну а наші партнери і я особисто підготували декілька подарунків, дла благодійного розіграшу серед донатів! Сподіваюсь наш вечір буде справжнім, душевним та атмосферним і разом ми зробимо добру справу! 60% коштів з продажу білетів та донати, будуть направлені на потреби віськових або поранених саме вашого міста!! Дякуєо за гостинність готелю @Stella та за технічне забеспечення музичний центр БАСТЕР @bastershop Кількість місць обмежена тож купляйте квитки на сайті : https://concert.ua/uk/events/kishe А забронювати столік ви можете за номером : 0678287777 До зустрічі!
![](https://kishe.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/Ternopil-1920Х1080-1-1024x576.png)