Без поліції не обійшлося! Замість кліпу KISHE ледь не потрапив за грати!

За перший тиждень трансляції кліпу на телеканалі М1, кліп попав в хіт-парад «Червона рута».

KISHE презентував легку, сонячну роботу life-style на пісню «В літо». Пісня спочатку була написана Яною Ковальовою англійською мовою та мала назву «One Life». Пізніше з’явилася українська версія «В літо». Пісня про те, що у нас одне життя і як би не було складно, треба мріяти, подорожувати та намагатися зробити все, щоб побачити світ, поринати у лазурне море, зарядитися енергією на весь рік. Ніца, Сан-Тропе, Кани, Монте-Карло, Лігурійськи острови – все це в новій відеороботі. Не обійшлося без вечірок, DJ-set та виступу KISHE – все це увійшло до кліпу.

KISHE: «Наша головна задача була – передати настрій – прозорого синього моря, білосніжних вітрил, надзвичайної енергетики, вічної молодості. І нікого там не хвилює сніг, мороз, нечищені дороги, там безтурботний відпочинок. Тому ми вирішили підбадьорити глядачів і раніше представити нашу нову роботу. Сподіваємося, ми зігріємо вас своїм кліпом. Вірте, що літо прийде, буде тепло, сонячно та весело. А яким саме воно буде-це вже залежить від нас самих».

А яким воно може бути разом з KISHE та командою, ви зможете побачити у новому кліпі.

Складності складало те, що неможливо було везти повноцінну знімальну групу, тому що команда не жила на березі, а постійно знаходилася в морі, на яхтах. 2 ночі провели на якірній стоянці. Іноді спали 2 години на добу. Одним з неприємних моментів, при зйомках в Монте-Карло це зустріч з поліцією. Необхідно було зняти машину зверху і знайшли місце, яке нагадувало громадський парк, де грали люди, бігали діти. На 8 дублі команду оточили багато чоловіків, які голосно кричали французькою. Англійською вони відмовилися розмовляти. Чоловіки визвали поліцію і приїхало 5 машин. Артисти намагалися порозумітися та вибачитися, але це було складно, тому що тільки після приїзду третьої машини, зрозуміли англійську мову. Знімальну групу ретельно перевірили і за 3 години відпустили, зробивши попередження. Як з’ясувалося пізніше, це був приватний крікет-клуб і для того, щоб там знімати, треба було брати дозвіл заздалегідь. Час був, на жаль, втрачений, але це не зробило кліп менш літнім, сонячним та позитивним.

Режисером кліпу виступив сам KISHE, оператор та со- режисер талановитий Олександр Швець.

За перший тиждень трансляції кліпу на телеканалі М1, кліп попав в хіт-парад «Червона рута».

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Ragve07csS8[/embedyt]

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *