Наші друзі готель Вище неба @eco_hotel_vysche_neba запропонував зробити на День Незалежності душевний благодійний вечір. Вечерю з краєвидом на Карпати та нашими піснями під гітарку. Тож запрошуємо всіх хто буде в ці дні в Буковелі в отель Вище неба на літню терасу, послухати нас та зробити добру справу. Всі кошти з донатів будуть спряповані до фонду “Повернись живим”
резерв столиків за номером: 0678355151
![](https://kishe.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/Vyshe-neba-24_08_22-1024x1013.jpg)