Kishe – Бачу променi. Прем’єра пісні!

 

 

Відбулася прем’єра нової пісні Kishe “Бачу промені”.

Творча команда Kishe з радістю представляє нову пісню “Бачу промені”.

Історія цієї пісні неймовірно довга – шлях був тернистим. Але це нарешті сталося! Пісня вже є в музичних магазинах – ITunes, Google play, Amazon та інших. І відтепер український слухач може почути її. Спочатку пісня була написана англійською мовою та мала назву “Bury our anger” (“Сховати наш гнів”). Вона була запропонована колезі Kishe по сцені у відбірковому турі Євробачення в минулому році, але так сталося, що музичні критики не звернули на неї уваги. Але потім прийшло розіміння сили та потенціалу цієї пісні – завдяки чарівному, чутливому, і зворушливому тексту Андрія Осадчука. Пісня набула форми української сучасної, справжньої музики. В ній закладено не просто слово, в неї закладено дії, які супроводжують нас щодня.

“Бачу промені” для співака є автобіографічною, але будь-яка люди, безсумнівно, може знайти в ній слова про себе.

Весь колектив Kishe бажає слухачам гарного прослуховування і закликає пам’ятати: які б негаразди не відбувалися в вашому житті, які б перешкоди не виникали – йдіть вперед! Вірте в себе, вірте в друзів, допомагайте одне одному та робіть своє життя красивим! Вперед! До гори!

Величезна подяка Яні Ковальовій за прекрасну ідею і пісню “Bury our anger”, Тимофію Решетько за sound-production і сотні годин проведених в студії в роботі над цією піснею та Андрій Осадчук за сильний і зворушливий український текст!

Придбати та підтримати таким чином роботу Kishe можно вже тут:

iTunes / Apple music – https://goo.gl/qq4y3T
Google play – https://goo.gl/kzDpX8
Amazon – https://goo.gl/8G8MCj
Deezer – https://goo.gl/caLKPc

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow us $